Estonia deska tarasowa modrzew syberyjski AB 28x145

Modrzew syberyjski (Larix sibirica Ledebour 1833, syn.: Larix decidua Mill. ssp. sibirica (Ledeb.) Domin, Larix russica (Endlicher) Sabine ex Trautvetter, Larix sukaczewii Dylis, Larix archangelica Lawson, Pinus larix L. var. russica Endlicher) – gatunek drzewa z rodziny sosnowatych (Pinaceae Lindley). Występuje na Syberii oraz w Chinach i Mongolii.

Modrzew syberyjski to jedno z najtwardszych drzew iglastych. Deska została wycięta z materiału głównego surowca ściągniętego z dalekiej Syberii. Następnie wysuszona i wystrugana na profil 28x145 w zakładzie produkcyjnym Stora Enso w Estonii. Posiadamy długości 3, 4 i 5,1mb. 


Zajmujemy się importem drewna z wszystkich części świata. Drewno tradycyjne importujemy z krajów: Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja/Syberia. Drewno Egzotyczne z Azji, Afryki, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Kanady, Australii. Posiadamy również drewno z naszych rodzimych Lasów Państwowych. 
 


 

Estonia deska tarasowa modrzew syberyjski AB 28x145Estonia deska tarasowa modrzew syberyjski AB 28x145
Przykładowe zdjęcia produktu

Cena netto (nie zawiera VAT):0,00/ m2

Zapytaj o produkt

Deska tarasowa ryflowana modrzew syberyjski 28x145x4000 (grubość x szerokość x długość).

Dostępne długości: 3000 / 4000 / 5100mm

Cena bez transportu m3: 3285,00
Cena za mb.: 13,34
Cena za m2: 91,98


Opis ikon produktowych:

Klasy jakości drewna:

 

W serwisie www.mann.eu.com/tartaki.eu korzystamy z plików cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. W każdej chwili można zrezygnować z ich obsługi, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje są dostępne w Polityce prywatności

Zamknij